Tesařské práce - krovy, konstrukce


Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu.

Provádíme dodávku a montáž nových krovů; klasické i vazníkové. Taktéž jsme schopni vyměnit vadné části – sloupky, kleštiny, pozednice, pásky atd. Montujeme podbití z palubek a hoblovaných prken. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky.

Zajišťujeme dodávku kompletních tesařských prací, jedná se zejména o zhotovování nových vazních soustav krovů a opravy stávajících tesařských konstrukcí.

Dále pak drobné tesařské konstrukce; zahradní pergoly, přístřešky, venkovní stání pro auta a další.

Dřevostavby


Dřevo je materiálem budoucnosti, má vynikající stavebně - fyzikální vlastnosti. Na rozdíl od ostatních přírodních zdrojů je poměrně rychle a snadno obnovitelné a tudíž nepředstavuje žádnou zátěž pro životní prostředí.

Postavíme Vám

  • Zahradní domky
  • Rekreační chaty
  • Domek na přání
  • Hrázděné domky
  • Zahradní altány
  • Prodejní stánky
  • Pergoly
  • Stavební konstrukce

Výhody dřevostaveb

Přizpůsobivost materiálu (volnost při projektování), suchá stavba (stavíme po celý rok), výborné izolační vlastnosti, absolutní ekologičnost stavby, zdravé bydlení, pestrá variabilita, vysoká pevnost konstrukce, minimální energetická náročnost výstavby, splňuje parametry evropských norem a šetří životní prostředí.

Půdní vestavby


Nabízíme Vám z dosud nevyužívané půdy vytvořit velmi útulný obytný prostor.

Půdní vestavby jsou v současnosti velmi oblíbeným prostorem k bydlení. Dříve sporadicky využívané nebo skoro zbytečné plochy jsou dnes žádané a podobné bydlení platí za komfortní, někdy až luxusní.

Dnešní technologické možnosti a vybavení bydlení přímo pod střechou (krovy) jsou zcela jiné, než dříve. Izolace, obklady a střešní okna celý proces výstavby nejen velmi urychlily, ale také zlevnily.

Dnes se přímo pod střechou (krovy) nedrží vlhkost, je to nejslunečnější místo z celého domu, díky sešikmení nebo trámům krovu (u starých domů) vznikají skutečně atypická řešení místností.


Image
Image
Image